Welcome to Henan Xinqi stroje Industry Co., Ltd!
Tel:+86-0373-3761862
Kategória produktu
Kontaktujte nás

Henan Xinqi stroje Industry Co., Ltd

Pridať: Changyuan žeriav priemyselný Park. Henan

Kontakt: Haibao Zhao

Tel: 86-0373-3761862

Mobil: 15903891358

Fax: 86-0373-3761863

E-mail: bettercrane@gmail.com

QDY typ 5-74t nad hlavou/most/liatie žeriav s háčikom

QDY typ 5-74t nad hlavou/most/liatie žeriav s háčikom

Základné Info. Model NO.:QDY typ: Most žeriavu aplikácie: Stavebné využitie, Workshop využitie, nádobku, minerálne oblasť využitia, oceliareň, zlievareň rastlín Sling typ: drôt lano hlavný nosník formulára: dvojitým GirderPower zdroj: elektrické pohybujúce typ kolies: Inštalácia: montované certifikácie: ISO9001:...

Podrobnosti o produkte

Základné Info.

Model NO.:QDY

Typ: mostového žeriavu

Aplikácia: Stavebné využitie, Workshop využitie, nádobku, minerálne oblasti využitia ocele Factory, zlievárne

Záves typu: lana

Hlavný nosník formulára: dvojitým GirderPower zdroj: elektrické

Pohyblivé typu: koleso

Inštalácia: montované

Certifikácia: ISO 9001: 2000, CE, SGS

Podmienka: nový

Zdvíhacie kapacita: 5-74t

Dĺžka: 10,5-31,5 m

Max. Zdvíhacie výška: 20 m

Pracovné stupne: A7

Ochrana proti preťaženiu: zahrnuté

Obmedzená Swithes: zahrnuté

Ovládanie Stype:Cabin, prívesok, diaľkové ovládanie

Záručnej doby: 12 mesiacov

Zdarma služby: náhradné diely dodanie

Známka: Tengtong

Špecifikácia: Čína štandard

Pôvod: Changyuan, Henan, Čína

Popis produktu

Informácie o výrobku: QDY typ 5-74t dvojitý lúč Casting mostový žeriav s háčikom

Odlievanie most craneis skladá hlavne z mosta, krab, spájajúcej traverz, vozík mechanizmus a elektrické časti. Hlavný háčik zamestnáva konštanta-rozstup spojovacie traverz manipuláciu zariadenie zaťaženia zdvihnúť ocele naberačkou a pomocným háčikom akty v súčinnosti s hlavným hákom dosiahnuť liatie roztavenej trosky ocele a iné pomocné zdvíhacie.

Vozík na cestách mechanizmus a hlavné elektrické zariadenia sa inštalujú do závesného zariadenia. Girderand #39; s elektrický panel izba zamestnáva rock vlny pre tepelnú izoláciu a má vnútorný chladič vzduchu. Znížiť tepelné žiarenie roztavenej ocele na kovových konštrukčných prvkov, athermal ozvučnice sa nachádza pozdĺž smere rozpätia v spodnej časti nosníka.


Pracovné podmienky:

1. Pracovná teplota: -1 ~ + 60℃
2. Relatívna vlhkosť je viac ako 50% pri teplote 40 C;
3. work triedy: A7
4. zdroja napájania: 3ph, 380V, 50HZ orAs a požiadavky zákazníka.


Časti nadzemného Casting žeriav

Hlavný nosník
Obsahuje girder box, platformy, pantograf a vozík železnice. Sa vzťahuje shot tryskanie a kvalitné maľba, dobre zvolenej oceľového plechu, pokročilé technológie zvárania a zariadení.
Vozík
Pozostáva z motorových, redukcia, brzdy, rám vozíka, bubon, hák, kladky atď. Vozík obsahuje zdvíhanie kríža cestovanie mechanizmus a mechanizmus. Vozík je prísne určený podľa aplikácie a pracovné prostredie.
Koniec lúč
Funguje ako dlhé cestovanie mechanizmus a kombinuje s lúč, kolesa, motor, redukcia, brzdy a iné časti. Oceľovej platne prijať shot tryskanie, kvalitné maľovanie a materiál. Koniec lúča sú ložisko trámy.
Elektrické diely
Vyberáme kvalitné elektrické diely s dažďami. Napájanie je prípojnice. Môžeme ponúknuť top značky elektrické diely, ako napríklad: Siemens.

QDY typeOverhead CraneSafety funkcie

1. preťaženie ochranného zariadenia

2. top kvalita dlho ložisko polyuretánové materiály medzipamäte

3. žeriav cestovanie Medzný spínač

4. napätie nižšia funkcia ochrany

5. núdzové zastavenie systému

6. Zdvíhacie výška limit zariadenia


Tešíme sa na váš dotaz s nižšie Podrobnosti informácie:

1. Nominálna nosnosť
2. span (železnica stred)

3 požadované výška zdvihu (z háku na zem)

4. Cestovanie dĺžka žeriava

5. Aké budú zrušené Crane

6 rýchlosť pohybu žeriav a zdvihu (m/min)

7. lišta dĺžka a výška.

8. jednotný rýchlosť alebo dvojitá rýchlosť pre zdvíhanie a cestovanie?

9. vodič kabína rozdelená ovládací prvok alebo prívesok?
10. koľko hodín práce za deň?

11. napájanie: 380v, 50Hz, 3phase alebo iné?

Dvojlôžková Girder mostový žeriav popredajných služieb

1. jeden rok záruka pre celé stroje od crane, beh

2. poskytuje bezplatné náhradné diely

3. nízke poplatky za pokračovať údržby, keď vypršala záruka je

4. výlučné inžinier podporu kedykoľvek

5. Ponúkame bezplatné školenie pre koncových užívateľov

Spoločnosť inforation

Henan Xinqi priemysel Machinery Co., Ltd. Je profesionálny výrobca zdvíhacích zariadení veľké akciová spoločnosť. Jej hlavné produkty patrí jeden- a double-lúč cranes.bridge žeriavy, portálové žeriavy, hutnícke žeriavy, anti-explozívne žeriavy, lode, stavebné portálové žeriavy, most montáž stroje a elektrické kladkostroje. Spoločnosť má úplnú kvalifikáciu pre výrobu, inštaláciu a údržbu a môže uspokojiť požiadavky rôznych odvetví priemyslu.

Spoločnosť sídli v jednej z najväčších oblastí priemyselnej aglomerácie zóne krajiny - Henan Changyuan zdvíhacie zariadenia. Základné imanie spoločnosti je 120 miliónov juanov RMB a spoločnosť má fixné aktíva 80 miliónov RMB Yuan.The prvej fázy projektu pokrýva rozlohu 226,360 štvorcových metrov, vrátane 11,760 metrov štvorcových kancelárskych budov, 58, 076 štvorcových metrov seminároch a 66,166 štvorcových metrov ven-dvere oblasti pôsobenia. Spoločnosť má čalúnnická zariadenia na výrobu a testovanie a je rozšírené v odvetví z hľadiska technológie ocele predprípravu, digitálne rezanie, spájkovanie auto a strojovým spracovaním.

Vďaka viac ako 20 rokov skúseností v oblasti zdvíhacích zariadení priemysle spoločnosť má bohaté výrobné a obchodné skúsenosti. Od založenia spoločnosti bol držať jeho tenet ľudí-orientovaný, vedecké riadenie, technologických inovácií a poctivé služby. Spoločnosť vyžaduje jeho výrobky vysokej kvality a vysoko-výkon. Jadro podnikovej kultúry je ľudí rešpektovať, odborných a vedeckých a realistické, účinné a vynikajúce.

Celkový počet zamestnancov je 1200, vrátane viac ako 60 polotovarov a senior technický personál. Prostredie závodu je krásna a rastlina má kompletné vybavenie ako zamestnanec nocľahárne, odborné stavebné a multifunkčné jedálne. Na základe riadenia orientovaného človeka, spoločnosť použila veľa talentov a dáva plne hrať svoje schopnosti, čo vedie k zlepšeniu kvality produktov, schopnosti zamestnanca a výskumné a vývojové kapacity. Všetky tieto pomôže spoločnosti vybudovať sám do vynikajúcich zdvíhacie zariadenia výrobcu v krajine.

Koncepcii rozvoja veril všetkých členov spoločnosti je kvalita materiálu + kompletné vybavenie + moderné technológie = kvalitný produkt + ohľaduplný servis = život podniku. Spoločnosť má prešla certifikáciou tri systémy. Na základe jeho popredajných servisných stredísk v hlavných mestách celoštátne spoločnosť garantuje, že technici môžu poskytnúť on-site servis do 24 hodín po obdržaní Servisné volanie. To bolo široko posúdená zákazníkov a sľub-vedenie podniku, integrovaný súkromného podnikania a rýchlo-rastúce vedecké a technologické enterprise.

Všetci zamestnanci hold priateľov zo všetkých oblastí života a nových a starých zákazníkov, ktorí podporu a starostlivosť o rozvoj spoločnosti.

Úprimne vítam prezieravá pracovníkov spolupracovať s nami na naše vzájomné výhody!Hot Tags: qdy typ 5-74t nad hlavou/most/liatie žeriav háčik, dodávateľov Číny, výrobcu, factory, kupovať, lacné, prispôsobené, nízka cena, citácie
Súvisiace produkty