Welcome to Henan Xinqi stroje Industry Co., Ltd!
Tel:+86-0373-3761862
Kategória produktu
Kontaktujte nás

Henan Xinqi stroje Industry Co., Ltd

Pridať: Changyuan žeriav priemyselný Park. Henan

Kontakt: Haibao Zhao

Tel: 86-0373-3761862

Mobil: 15903891358

Fax: 86-0373-3761863

E-mail: bettercrane@gmail.com

Zlieváreň mostového žeriavu s hákom

QDY zlievareň mostového žeriavu s hookTwo nosníky sú proste silnejšie ako jeden robiť HY nadzemného žeriav ideálne riešenie pre oblasť pokrytia manipulácia s ťažkými bremenami až 74/20t. Ako všetky továrne HY

Podrobnosti o produkte

QDY zlievareň mostového žeriavu s hákom

Dva nosníky sú proste silnejšie ako jeden robiť HY nadzemného žeriav ideálne riešenie pre oblasť pokrytia manipulácia s ťažkými bremenami až 74/20t. Ako všetky HY továreň žeriavy, tieto jednotky sú k dispozícii s množstvom hlavný nosník pripojenia verzie najlepšie vyhovovať nových alebo existujúcich budov a najlepšie funkcie, všestrannosť a pohodlie. HY mostový žeriav funkcia zvárané poli lúče. Všetky sekcie používajú na hlavných nosníkov a koniec nosníky sú počítač optimalizovaný pre vysoký výkon a nízka hmotnosť, výhody, že platiť pokiaľ ide o silu a náklady.

DY mostový žeriav využívaný pre stredné až ťažké výmysel. Tieto režijné žeriavy sú ideálne na odlievanie továrne.

Zlieváreň žeriav je hlavné zariadenie pre ocele, tavenie výroby.

Naberačka žeriavy sa používajú ocele alebo železa lejárskych panvách v ocele tavenia dielňa s vysokou teplotou a veľa prachu. Konvenčné schémy: pomocou uzavretej kabíne.

Každý orgán je H triedy. A motor.working typu YZR isulating s najvyššou teplotou okolia 60° C, miestnemu s rozšírené elektrický navijak sa zváranie ocele Rada prevodovka s detent a ratchet kolesa.

Napájanie: AC 3Ph 380V 50Hz alebo podľa požiadaviek klienta.

Režim ovládania: kabína control diaľkové ovládanie/ovládací panel s príveskom


Hot Tags: Zlieváreň mostového žeriavu s hákom dodávateľov Čína, výrobcu, factory, kúpiť, lacné, prispôsobené, nízka cena, cenová ponuka
Súvisiace produkty