Welcome to Henan Xinqi stroje Industry Co., Ltd!
Tel:+86-0373-3761862
Kategória produktu
Kontaktujte nás

Henan Xinqi stroje Industry Co., Ltd

Pridať: Changyuan žeriav priemyselný Park. Henan

Kontakt: Haibao Zhao

Tel: 86-0373-3761862

Mobil: 15903891358

Fax: 86-0373-3761863

E-mail: bettercrane@gmail.com

Dvojlôžková Girder portálový žeriav s hákom

Dvojitý nosník portálový žeriav s hákom 1). Dvojlôžková girder žeriavov s hákom sú k dispozícii služby, napríklad nakladanie, vykladanie, zdvíhanie a prenášanie práce vonkajšie skladovacie alebo railways.2). To sa sk

Podrobnosti o produkte

Dvojlôžková girder portálový žeriav s hákom

1). Dvojitý nosník žeriavov s hákom sú k dispozícii služby, napríklad nakladanie, vykladanie zdvíhanie a prenos práce vonkajšie skladovacie alebo železnice.

2). Pozostáva zo štyroch hlavných častí, a síce, mostnej konštrukcie, cestovanie mechanizmu, vozík a elektrických zariadení.

3). Most prijíma poľa Typ zvárané konštrukcie, cestovanie mechanizmus prijíma oddelené riadenie.

Všetky postupy sú kontrolované na operačnom sále. Žeriav vodivé vzoru je rozdelený do dvoch druhov kábla a hranicou vozík výberom jedného pri objednávaní.

4). Buď pevné tvary z ocele (uhly alebo tees) alebo flexibilné káble izolované vyberá majú byť využité ako dráhy vodiče a navrhované v objednávke kupujúceho.

5). Je potrebné vyplniť objednávkový list špecifikácie pri výbere žeriav, je potrebné určiť, elektrickej energie a minimálna, maximálna teplota pracovného prostredia v použitia žeriavu.

Hot Tags: dvojitý nosník portálový žeriav s hákom dodávateľov Čína, výrobcu, factory, kúpiť, lacné, prispôsobené, nízka cena, cenová ponuka
Súvisiace produkty