Welcome to Henan Xinqi stroje Industry Co., Ltd!
Tel:+86-0373-3761862
Kategória produktu
Kontaktujte nás

Henan Xinqi stroje Industry Co., Ltd

Pridať: Changyuan žeriav priemyselný Park. Henan

Kontakt: Haibao Zhao

Tel: 86-0373-3761862

Mobil: 15903891358

Fax: 86-0373-3761863

E-mail: bettercrane@gmail.com

Multifunkčný lano zdviháka

Multifunkčný lano zdviháka

Základné Info výrobok Popis 1. bezpečné a pohodlné používanie. 2. s ultra veľké zdvíhacie výška a hmotnosť 3. dvojnásobnou rýchlosťou zdvíhacie, dvojité rýchlosť beží. Rýchle a pomalé rýchlosti pomer je 1:3, 1:4, 1:10 4. Hoisting mechanizmus s dvojitý brzdový systém 5. s bezpečnostný spínač zariadenia 6. s dvojitým...

Podrobnosti o produkte

Základné Info

Model NO.:HCTyp: elektrický zdvihák
Certifikácia: ISO 9001Štandard: národné normy
Kapacita: 16-32tZnámka: ako nároky
Špecifikácia: HCPôvod: Čína
HS kód: 8425110000


Popis produktu

1. bezpečné a pohodlné používanie.

2. s ultra veľké zdvíhacie výška a váha

3. dvojnásobnú rýchlosť zdvíhacie, dvojnásobnou rýchlosťou beží. Rýchle a pomalé rýchlosti pomer je 1:3, 1:4, 1:10

4. Zdvíhacie mechanizmus s dvojitý brzdový systém

5. s bezpečnostným zariadením, prepínač

6. zariadením dvojité riadkovanie

7. má vysoko digitálne zobrazovacie zariadenie

8. zariadenie kotva elektrický vozík

9. ovládať diaľkovým ovládaním a manuálne ovládanie.


Informácie o spoločnosti

Henan Xinqi priemysel Machinery Co., Ltd. Je profesionálny výrobca zdvíhacích zariadení veľké akciová spoločnosť

Jej hlavné produkty patrí jeden- a double-lúč cranes.bridge žeriavy, portálové žeriavy, hutnícke žeriavy, anti-explozívne žeriavy, lode, stavebné portálové žeriavy, most montáž stroje a elektrické kladkostroje. Spoločnosť má úplnú kvalifikáciu pre výrobu, inštaláciu a údržbu a môže uspokojiť požiadavky rôznych odvetví priemyslu.

Spoločnosť sídli v jednej z najväčších oblastí priemyselnej aglomerácie zóne krajiny - Henan Changyuan zdvíhacie zariadenia. Základné imanie spoločnosti je 120 miliónov juanov RMB a spoločnosť má fixné aktíva 80 miliónov RMB Yuan.The prvej fázy projektu pokrýva rozlohu 226,360 štvorcových metrov, vrátane 11,760 metrov štvorcových kancelárskych budov, 58, 076 štvorcových metrov seminároch a 66,166 štvorcových metrov ven-dvere oblasti pôsobenia. Spoločnosť má čalúnnická zariadenia na výrobu a testovanie a je rozšírené v odvetví z hľadiska technológie ocele predprípravu, digitálne rezanie, spájkovanie auto a strojovým spracovaním.

Vďaka viac ako 20 rokov skúseností v oblasti zdvíhacích zariadení priemysle spoločnosť má bohaté výrobné a obchodné skúsenosti. Od založenia spoločnosti bol držať jeho tenet ľudí-orientovaný, vedecké riadenie, technologických inovácií a poctivé služby. Spoločnosť vyžaduje jeho výrobky vysokej kvality a vysoko-výkon. Jadro podnikovej kultúry je ľudí rešpektovať, odborných a vedeckých a realistické, účinné a vynikajúce.

Celkový počet zamestnancov je 1200, vrátane viac ako 60 polotovarov a senior technický personál. Prostredie závodu je krásna a rastlina má kompletné vybavenie ako zamestnanec nocľahárne, odborné stavebné a multifunkčné jedálne. Na základe riadenia orientovaného človeka, spoločnosť použila veľa talentov a dáva plne hrať svoje schopnosti, čo vedie k zlepšeniu kvality produktov, schopnosti zamestnanca a výskumné a vývojové kapacity. Všetky tieto pomôže spoločnosti vybudovať sám do vynikajúcich zdvíhacie zariadenia výrobcu v krajine.

Koncepcii rozvoja veril všetkých členov spoločnosti je kvalita materiálu + kompletné vybavenie + moderné technológie = kvalitný produkt + ohľaduplný servis = život podniku. Spoločnosť má prešla certifikáciou tri systémy. Na základe jeho popredajných servisných stredísk v hlavných mestách celoštátne spoločnosť garantuje, že technici môžu poskytnúť on-site servis do 24 hodín po obdržaní Servisné volanie. To bolo široko posúdená zákazníkov a sľub-vedenie podniku, integrovaný súkromného podnikania a rýchlo-rastúce vedecké a technologické enterprise.

Všetci zamestnanci hold priateľov zo všetkých oblastí života a nových a starých zákazníkov, ktorí podporu a starostlivosť o rozvoj spoločnosti.

Úprimne vítam prezieravá pracovníkov spolupracovať s nami na naše vzájomné výhody!

Hot Tags: Multifunkčný lano zdviháka, dodávatelia Čína, výrobcu, factory, kúpiť, lacné, prispôsobené, nízka cena, citácie
Súvisiace produkty