Welcome to Henan Xinqi stroje Industry Co., Ltd!
Tel:+86-0373-3761862
Kategória produktu
Kontaktujte nás

Henan Xinqi stroje Industry Co., Ltd

Pridať: Changyuan žeriav priemyselný Park. Henan

Kontakt: Haibao Zhao

Tel: 86-0373-3761862

Mobil: 15903891358

Fax: 86-0373-3761863

E-mail: bettercrane@gmail.com

Spojka

CouplingBrief IntroductionUsed pripojiť rôzne organizácie v dvoch OS (hriadeľ jazdy a riadený hriadeľ) mechanických častí otáčať spolu na prenos krútiaceho momentu. Preťažené moc transmi

Podrobnosti o produkte

Spojka

Krátky úvod

Používa sa pripojiť rôzne organizácie v dvoch OS (hriadeľ jazdy a riadený hriadeľ) mechanických častí otáčať spolu na prenos krútiaceho momentu. Preťažený prenos sily pri vysokej rýchlosti, niektoré spojky a medzipamäte, vibrácie a vylepšiť dynamický výkon na hriadeli. Spojka sa skladá z dvoch častí, ktoré sú resp. Spojené s jazdy hriadeli a hriadeľ riadený. Väčšina všeobecnú právomoc stroja prostredníctvom spojovacieho stroj súvisiacu s prácou.

Pracovné prostredie

Spojka sa používa v rôznych hostiteľských produkty podporujúce, okolité prostredie je zložitejšie, ako sú teplota, vlhkosť, vody, pary, prach, piesok, olej, kyselina, alkalických, korozívnych, podmienkach médií, soľný roztok a žiarenia, je jedným z dôležitých faktorov, ktoré je potrebné zvážiť pri výbere spojovacieho zariadenia. Pre vysoké teploty, nízka teplota, olejom, kyselinám a zásadám stredne, kvality práce, by nemali používať všeobecné gumové pružné spojky pružný element materiálu, mali vybrať kovové pružný element pružné spojky, ako membránové spojky, hadovité jar spojku.


Hot Tags: spojka dodávateľov Čína, výrobcu, factory, kúpiť lacné, prispôsobené, nízka cena, cenová ponuka
Súvisiace produkty